اضافه کردن سایت جدید داشبورد سیستم حمایت مالی ارسال مدارک بنرها

حمایت مالی چیست؟

حمایت مالی یا Donation یکی از منابع رایج تامین مالی وبسایت های بین المللی است. وبسایت های خبری ، دانلودی و آموزشی هستند که بدون دریافت هزینه، به ارائه خدمات رایگان می پردازند و به نیت درآمدزایی تاسیس نشده اند یا درآمد تبلیغات کفاف پشتیبانی از سایت را به ایشان نمی دهد. این سایت ها به منظور تامین هزینه ها و گسترش دامنه فعالیتهای خود، به راهکارهای مختلفی رو می آورند که یکی از آنها حمایت مالی یا Donation است که امروزه در میان سایت های بزرگ بین المللی اهمیت بسیاری پیدا کرده و به یکی از منابع تامین مالی قابل ملاحظه این سایت ها تبدیل شده است. برای اینکه این فرهنگ را در ایران نیز پایه گذاری کنیم با ما همراه باشید !

این روش چقدر درآمد برای من در بر دارد؟

بسته به نوع خدمات و سرویسی که ارائه می کنید متفاوت است. مثلا اگر سایت شما مطالب آموزشی تخصصی مفید منتشر کند یا نرم افزار و مطالب خاص و کمیابی برای دانلود داشته باشد درصد پرداخت به ازای بازدیدکننده افزایش می یابد.
فرض کنید سایت شما 1000 آی پی یونیک در روز ورودی دارد و از این 1000 آی پی همه افراد بنر حمایت مالی سایت شما را ببینند و تنها یک درصد روی آن کلیک نمایند. و از آن یک درصد (حدودا 10 نفر ) فقط 5 نفر کمترین مقدار ممکن (هزار تومان) را پرداخت کنند . سایت شما در یک ماه 150 هزار تومان و در یک سال حدودا 2میلیون تومان برای شما درآمد در پی دارد.
کسب درآمد بیشتر در این روش افزایش بازدید واقعی توسط مطالب مفید و کاربردی می باشد.

آیا IRANPAGE کارمزدی از وجوه واریزی برداشت می کند؟

خیر ، هیچگونه کارمزدی توسط ایران پیج از مبالغی که در حمایت از شما واریز می شود کسر نمی شود.

وجوه واریزی حمایتی را چگونه می توانم استفاده کنم ؟

وجوه واریزی روز یکشنبه هر هفته به صورت اعتبار به ناحیه کاربری شما واریز می شوند. شما می توانید برای تمدید سرویس ، خرید سرویس جدید از این اعتبار استفاده کنید یا اینکه درخواست کنید وجوه به حساب شما منتقل شود.

چه زمانی وجوه به حساب بانکی من واریز می شود؟

سه شنبه هر هفته واریز وجوه به حساب بانکی مشتریان انجام می شود. ساعات واریز از ساعت 10 لغایت 18 می باشد. باید پیش از روز سه شنبه درخواست خود را به صورت تیکت از دپارتمان مربوطه اعلام نمایید.

حداقل میزان موجودی چه مقدار هست تا وجه به حساب بانکی من واریز شود؟

درصورتیکه اعتبار ناحیه کاربری شما بیش از 25 هزار تومان شود امکان انتقال به حساب بانکی شما وجود خواهد داشت.

کامزد انتقال کارت به کارت چه مقدار است ؟

درصورتیکه شماره حساب یا شماره کارتی که اعلام کنید بانک ملت باشد کارمزدی از وجوه واریزی به حساب شما کسر نمی شود. در صورتیکه از سایر بانک ها باشد هزینه کارمزد بانکی طبق تعرفه بانک ها کسر می شود . ( در حال حاضر 500 تومان می باشد .)

آیا استفاده از این سرویس پیش شرط خاصی دارد ؟

برای دامنه ای که قصد راه انداز حمایت مالی دارید حتما باید هاست آن یا هاست دانلود آن یا سرورمجازی آن از IRANPAGE باشد. همچنین فعالیت غیرمجاز از نظر قوانین جاری کشور نباید در سایت انجام شود.

در چه شرایطی اکانت حمایت مالی مسدود می شود ؟

1- دامنه شما به به علت عدم توجه به قوانین تجارت الکترونیکی فیلتر شود. در صورتیکه فیلترینگ موردی و موقتی باشد و درخواست رفع فیلتر برای آن ثبت شود اکانت حمایت مالی مسدود نخواهد شد.
2-خرید و فروش محصول از طریق این سیستم ممنوع بوده و در صورت مشاهده اکانت حمایت مالی مسدود می شود.
الف. اگر محصول فروخته شده محصول مجاز باشد وجه به حساب مشترک واریز می شود.
ب. اگر محصول غیرمجاز باشد وجه ضبط می شود.
3- دامنه ای که اکانت حمایت مالی برایش فعال است هیچگونه سرویسی نزد ایران پیج نداشته باشد یا سرویسش منقضی شده باشد.
4- در صورتیکه بنا به دستور مقامات قضایی یا پلیس فتا درخواست انسداد سایت یا صفحه حمایت مالی انجام شود تا تکمیل تحقیقات وجوه شما در سیستم به صورت امانی باقی خواهد ماند و در صورت حل مشکل به حساب بانکی شما واریز می شود.

آیا امکان فعالسازی مجدد اکانت حمایت مالی پس از انسداد وجود دارد ؟

بله ، برای درخواست به واحد مربوطه تیکت ارسال نمایید.